„Zimowe rekreacje w bibliotece – ostatkowe warsztaty taneczno-integracyjne”

W ramach cyklu spotkań organizowanych dla dzieci podczas ferii „Zimowe rekreacje w bibliotece” w dniu 13.02.2018 r. w sali wiejskiej w Bieżyniu odbyły się warsztaty taneczno-integracyjne dla dzieci w wieku 3-15 lat. Pracownicy Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Krzywiń zorganizowali liczne konkursy i zabawy oraz gry ruchowo-taneczne dla uczestników warsztatów. Ponadto dzieci mogły zapoznać się z historią obyczajów i tradycji ostatkowych. Każde dziecko otrzymało pączka jako symbol końca karnawału, Dzieci także tańczyły i otrzymywały liczne nagrody za udział w konkursach.

p.o. Dyrektora

Biblioteki Publicznej