Zimowe hece w bibliotece

Filia Biblioteczna w Jerce  również w tym roku nie zapomniała o najmłodszych czytelnikach. Dla nich w dniach od 12 do 23 lutego b.r. zorganizowano zajęcia pod hasłem „Zimowe hece w Bibliotece”. Chętnych dzieci nie brakowało.

W programie były: warsztaty plastyczne, głośne czytanie, warsztaty kulinarne gry i zabawy.

Dwa tygodnie zimowego odpoczynku od nauki upłynęły pod znakiem doskonałej zabawy. Dzieci bardzo chętnie brały udział w zajęciach kulinarnych, a także plastycznych  podczas których powstało wiele ciekawych i oryginalnych prac. Warto zaznaczyć, że przez cały ten czas, dużą ilość naszej energii zużywaliśmy na zabawach ruchowych, a także trenowaliśmy swój umysł przy grach i łamigłówkach. Każdy z uczestników znalazł z pewnością coś dla siebie.

Mamy nadzieję, że za rok będzie równie miło i sympatycznie oraz spotkamy się w jeszcze większym gronie.