ZIMOWE FANAB(F)ERIE

Wszystko, co dobre szybko się kończy jednak najważniejsze są miłe wspomnienia, a tych z pewnością uczestnikom „Zimowych fanab(F)erii” nie będzie brakowało.

Tegoroczne ferie zimowe w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Krzywiń były pełne atrakcji i niespodzianek dla najmłodszych. Pomimo towarzyszącego za oknem śniegu i mrozu, w zajęciach wzięło udział blisko 350 dzieci z terenu całej gminy, a każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

I tak ferie zainaugurowaliśmy wspólnie z Akademią Taekwon-Do Drache treningiem koreańskiej sztuki samoobrony „taekwondo”.

Kolejny dzień  upłynął nam pod znakiem zajęć cyrkowych, natomiast w środę wraz z animatorami z Klubu Uśmiechu Animek bawiliśmy się na baliku karnawałowym. Czwartek to wyjazd do Ośrodka Family Club w Śmiglu, a piątek – rozgrywki szachowe pod okiem Pana Mariana Pelca w Bieżyniu.

Drugi tydzień ferii rozpoczęliśmy od Olimpiady Sportowej, później były warsztaty czytelnicze na sportowo, turniej gry w „piłkarzyki” a na zakończenie ferii kolejny wyjazd – tym razem do Szkoły Tańca „Poezja” w Kościanie, gdzie pod czujnym okiem instruktorek nasi mali tancerze ćwiczyli nowe układy.

Ferie zimowe dobiegły już końca, ale drzwi Bibliotek pozostają otwarte, tak więc czekamy na Was. Do zobaczenia!

Zapraszamy do obejrzenia szczegółowej fotorelacji z ferii na naszym profilu facebookowym.