„ Zakup nowości wydawniczych do bibliotek”

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Krzywiń wzięła po raz kolejny udział w programie Biblioteki Narodowej „ Zakup nowości wydawniczych do bibliotek”, którego głównym celem w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa  jest wzbogacenie  i odnowienie księgozbiorów polskich bibliotek publicznych.

Z przyjemnością informujemy, że nasza biblioteka otrzymała dofinansowanie z Biblioteki Narodowej w kwocie 6.647 zł. Pozyskane środki finansowe przeznaczone będą na zakup wydawnictw popularnonaukowych, literatury pięknej dla dzieci, młodzieży i dorosłych, lektur szkolnych do biblioteki i filii bibliotecznych z terenu miasta i gminy Krzywiń.

Zachęcamy do zgłaszania osobiście lub mailem swoich propozycji książkowych, które według Państwa powinny znaleźć się w księgozbiorze biblioteki. Będziemy je uwzględniać przy dokonywaniu zakupów.

1408372303           logo BN