ZAJĘCIA MUZYCZNE I JĘZYK ANGIELSKI W BPMiG KRZYWIŃ

Zajęcia dodatkowe to świetny sposób na rozwijanie umiejętności dziecka pod okiem fachowców. Zajęcia pozalekcyjne mają na celu integrację społeczną dziecka. Malec ma szansę przebywać z dziećmi o podobnych zainteresowaniach, uczy się współpracować
w zespole i wyrażać się wśród różnych ludzi. Na tego typu spotkaniach dziecko nie tylko pracuje nad swoim talentem, ale także ćwiczy umiejętność życia społecznego, sztukę negocjacji, przyjmowanie pochwał i krytyki.

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Krzywiń wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom rozszerza ofertę zajęć dodatkowych dla dzieci.

Do oferty zajęć, które już odbywają się w bibliotece dołączamy:

• ZAJĘCIA MUZYCZNE – nauka gry na gitarze i keyboardzie odbywać się będzie
    w poniedziałki i wtorki od godz. 16.00 oraz w soboty w godz. 9.00-12.00. Zajęcia są odpłatne, wysokość opłaty jest uzależniona od liczby uczestników.
  • JĘZYK ANGIELSKI (zajęcia odpłatne) – odbywa się w piątki:
  • 15.15 – grupa starsza (dzieci w wieku 7-9 lat)
  • 16.00 – grupa młodsza (dzieci w wieku 5-6 lat).

Ponadto zgodnie z Państwa sugestiami w każdy piątek od godz. 17.00 odbywa się nauka  języka angielskiego dla dorosłych kurs dla początkujących (zajęcia odpłatne).

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Zapisy: osobiście Krzywiń,  ul. Kasztelańska 1 lub  telefonicznie pod numerem 655 170 611.