ZA NAMI MUZYCZNE WYDARZENIE ROKU W GMINIE KRZYWIŃ!

Wspaniałe głosy, energia, niesamowite emocje, chwile wzruszenia – tego dostarczył słuchaczom chór Sound’n’Grace podczas IX Gminnego Dnia Kobiet, który odbył się w minioną sobotę na Hali Sportowo – Widowiskowej w Krzywiniu. Okrzyknięty przez jurorów programu „Mam Talent” najlepszym chórem w Polsce Sound’n’Grace, to zespół, w którym każdy z wokalistów to doskonale oszlifowany diament. To dzięki nim zwykły sobotni wieczór zamienił się w wyjątkowe wydarzenie, które zapadnie słuchaczom w pamięci na długo….

W repertuarze zespołu można znaleźć gospel, soul, r&b, jazz, funk. Znani z takich utworów jak: „100”, „Idealnie”, „Horyzonty”, „Możesz wszystko” czy „Dach” rozgrzali do czerwoności krzywińską publiczność. I niech żałują Ci, którzy sobotni wieczór postanowili spędzić w domach.

Organizatorem koncertu Sound’n’Grace była Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Krzywiń.

„Człowiek tyle jest wart, ile może dać drugiemu człowiekowi”.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę:
– Pani Joanny Machowiak opiekunki Koła Teatralnego Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych im. Adama Mickiewicza w Lubiniu oraz młodych aktorów koła za przygotowanie skeczy, które rozbawiły publiczność do łez,
– Zespołu Szkół w Krzywiniu, szczególnie wicedyrektor Violetty Drożdżyńskiej oraz kierownika hali Łukasza Hoffmana za pomoc techniczną,
– Panów Krzysztofa Ostrowskiego oraz Rafała Duszy za fotorelację z wydarzenia,
– Mateusza Nejranowskiego i Mikołaja Żaka za pracę w służbach informacyjnych,
– TV Klin i Roberta Skrzypczaka – Estepa za filmowanie i przygotowanie krótkiej video relacji z koncertu,
– Zespołu Szkół w Jerce za wypożyczenie wykładzin,
– Spółdzielni Socjalnej ECOSS za pomoc w transporcie,
– Zakładu Elektroinstalacyjnego Piotr Piechel z Krzywinia za prąd, „bo kto ma wtyki, ten ma prąd!”. A tak poważnie, żadna tego typu impreza nie ma szans powodzenia bez zewnętrznego źródła zasilania.

Zapraszamy do obejrzenie fotorelacji autorstwa Pana Krzysztofa Ostrowskiego.

Więcej zdjęć na: https://www.facebook.com/Biblioteka-Publiczna-Miasta-i-Gminy-Krzywi%C5%84-747796032080180/