Z książką nigdy się nie nudzę

Pod takim hasłem w ramach współpracy grupy Kubusiów z Przedszkola Samorządowego w Jerce wraz z wychowawcą p. R. Szlecht  z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Krzywiń oraz Filią Biblioteczną w Jerce a także rodzicami odbyły się zajęcia warsztatowe w dniu 17. listopada 2016 r.

Owocem pracy były przepiękne zakładki do książek wykonane przez przedszkolaków przy małym udziale rodziców. Zakładki zostaną przekazane na oddział dziecięcy szpitala      w Kościanie bądź Lesznie.

Zajęcia techniczne poprzedziła mała inscenizacja z udziałem dzieci oraz dobrą wróżką, w którą wcieliła się p. Izabela Kostrzewa – mama przedszkolaka oraz bibliotekarka w jednej osobie.

Zajęcia grupowe przyniosły nam rodzicom wielką radość, mamy nadzieję przywołać taką radość w postaci uśmiechu na twarzach chorych dzieci kiedy otrzymają kolorowe zakładki.

Opr. Jolanta Szymańska