XV Ogólnopolski Tydzień Bibliotek 8-15 maja 2018 r.

Co roku w dniach 8-15 maja 2018 roku organizowany jest Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Także Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Krzywiń przygotowała cykl wydarzeń, które mają uświetnić ten wyjątkowy okres:

1. 8 maja 2018 r. o godz. 16.00 w Filii Bibliotecznej w Lubiniu odbędzie się podsumowanie konkursu „Wzorowy Czytelnik Roku 2017”.
  2. 15 maja 2018 r. godz. 10.00 Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Krzywiń – Klub „Twórczy Zakątek” podsumowanie Gminnego Konkursu Czytelniczego dla najmłodszych pod nazwą „Polubić czytanie”.
  3. 17 maja 2018 r. o godz. 9.00 i 11.00 w Domu Strażaka w Krzywiniu odbędą się spotkania autorskie z Panem Wiesławem Drabikiem – pisarzem i ilustratorem, autorem książek dla dzieci.
  4. Filia Biblioteczna w Bieżyniu we współpracy z Zespołem Szkół i Placówek Oświatowych w Bieżyniu przygotowuje Konkurs Recytatorski dla uczniów z klas VI i VII Szkoły Podstawowej.

Przygotowaliśmy oczywiście niespodzianki dla naszych czytelników:

• KATALOG ONLINE

Jeszcze w budowie ale już dostępny.

Życzymy przyjemności w przeglądaniu zbiorów i zapraszamy do biblioteki głównej oraz filii.

Mamy nadzieję, że wypożyczalnię internetową uda się uruchomić do końca roku.

• Randka w ciemno – Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Krzywiń

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do świętowania Tygodnia Bibliotek.