„Twórcze lato z biblioteką”

1 sierpnia 2013 r. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Krzywiń rozpoczęła cykl zajęć wakacyjnych pod nazwą „Twórcze lato z biblioteką”.

Tego dnia  pierwsza grupa dzieci z zespołu tanecznego „Alemana” wyjechała na trzydniowy obóz treningowy do Schroniska Młodzieżowego w Łagowie. Druga grupa  dzieci uczestniczyła w obozie  od  5 do 7 sierpnia .

W czasie obozu młodzi tancerze intensywnie trenowali, a po zajęciach  mieli czas na relaks i rozrywkę. Dodatkową atrakcją było ognisko z pieczeniem kiełbasek, na które przybyli  rodzice

Z kolei w  dniach od 5 do 7 sierpnia 2013 r., także  w ramach cyklu „Twórcze lato z biblioteką”,  odbyły się zajęcia pod nazwą „Język angielski dla najmłodszych na wesoło”. W klubie „Twórczy Zakątek” przy bibliotece,  grupa dzieci przez zabawę uczyła się języka angielskiego. Były piosenki, filmy, rymowanki, rysunki oraz zabawy sportowe w plenerze.