Światowy Dzień Pluszowego Misia

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

Przedszkolacy z Samorządowego Przedszkola w Jerce już po raz kolejny włączyli się w obchody tego „pluszowego” święta. Tym razem żeby uczcić ten dzień odwiedzili bibliotekę publiczną w Krzywiniu.

Spotkanie rozpoczęło się od zwiedzania biblioteki, zapoznania się z układem księgozbioru na półkach oraz pracą bibliotekarza.

A później przyszedł czas na przyjemności. Były więc zabawy, zagadki, gry, fotobudka, prezenty dla misiów, „misiowa” gimnastyka oraz „misiowy” masaż (po tym ostatnim niektóre „misie” wręcz mruczały z zachwytu J). Każde spotkanie rozpoczynało się już tradycyjnie głośnym czytaniem.

Fotorelacja na naszym profilu facebookowym.