SPOTKANIE AUTORSKIE Z KRZYSZTOFEM KOZIOŁKIEM

“Kryminalna zbrodnia w kuchni, czyli przepis na kryminał nieco mroczny , mocno krwisty, a czasami topograficzny” pod takim tytułem odbyło się 26.11. w Bibliotece w Krzywiniu spotkanie autorskie z Krzysztofem Koziołkiem. Autor ma na swoim koncie 17 wydanych książek takich jak “Operacja aksamit”, “Święta tajemnica”,” Wzgórze Piastów ” głównie kryminałów. Jest laureatem wielu nagród, a jego książka “Nad śnieżnymi kotłami” otrzymała nagrodę” Książki Górskiej 2019 Roku”. Pisarz jest mieszkańcem Nowej Soli, z zawodu dziennikarzem. W sposób niezwykle barwny opowiadał o swojej pracy pisarskiej, skąd czerpie pomysły na książki, o trudach wydawniczych, ponieważ jest sam wydawcą swoich książek. A wszystko to działo się w  “kryminalnej “scenerii, wśród “trupów i zabezpieczonych śladów zbrodni”. Po zakończeniu spotkania można było kupić książki z autografem autora. Biblioteka również wzbogaciła się o pięć tytułów autora.