PÓŁKOLONIE – PODSUMOWANIE

Za nami projekt PÓŁKOLONIE. To były bardzo intensywne dwa tygodnie. W trzech lokalizacjach, trzy turnusy, po blisko 30 dzieci w każdym. Z obserwacji i relacji Rodziców naszych podopiecznych wiemy, że było ciekawie i energetycznie.

Jesteśmy dumni z kolonistów, kadry opiekunów, prowadzących warsztaty. Wszystko świetnie zagrało.

Systematycznie podnosimy sobie poprzeczkę, dodajemy kolejne atrakcje. Dziękujemy za zaufanie. Już dzisiaj zapraszamy na następne półkolonie J

Podczas pierwszego tygodnia, wypełnionego dobrą zabawą i jeszcze większą dawką nauki, dzieci z pewnością się nie nudziły. Był to czas inspirujących konstrukcji z klocków Lego, kreatywnych zajęć manualnych, strategicznego myślenia, zabaw ruchowych oraz efektownych pokazów chemiczno-fizycznych.

Drugi tydzień półkolonii to spora dawka ruchu i jeszcze większa dawka energii podczas zajęć ruchowo-tanecznych oraz taekwondo.

Kochane dzieci! Dziękujemy Wam za super zabawę i dużą dawkę nauki, bo my również wynieśliśmy z tych spotkań wiele nowej wiedzy,  inspiracji i motywacji do dalszej pracy.

Serdecznie podziękowania kierujemy również w stronę:

– dyrekcji Zespołu Szkół w Krzywiniu oraz Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Bieżyniu za współpracę,

– instruktorów prowadzących zajęcia, czyli Moniki Piechel, Bianki i Bastiana Grzegorowskich, Kariny Włodarczak i Piotra Grzesiewskiego.

Współorganizatorem półkolonii był Powiat Kościański, który dofinansował to zadanie. Ponadto Gmina Krzywiń również finansowo wsparła realizację wypoczynku dla dzieci.

A teraz zakasamy rękawy, bo już przed nami kolejne projekty.