Piotr Pilarski – cykl poetycki ANIMUS

Poetycko upłynął kolejny wieczór w #tydzieńbibliotek2022 w naszej Bibliotece .Uczestnicy spotkania mieli okazję bliżej poznać twórczość i program artystyczny Piotra Pilarskiego, składający się z cyklu poetyckiego „Animus” wydany w antologii z cyklu ,,Szuflada” Cykl składa się z 24 wierszy, które wyrażają niezwykłą opowieść o człowieku i któremu w tle towarzyszyła wyjątkowa muzyka Chopina. Wydarzenie to korespondowało z promocją wartościowej poezji i jej twórców, realizowaną przez naszą Bibliotekę. Na zakończenie wieczoru zgromadzeni goście przy kawie i ciastku mieli okazję podzielić się przeżyciami z Artystą i dopytać o dalsze losy drugiej części cyklu wierszy „Animus”, na który już teraz wszyscy z niecierpliwością czekamy!

Pełna fotorelacja na FB Biblioteki