Nowości, nowości, nowości…

  • przez

Księgozbiór krzywińskiej biblioteki wzbogacił się o 24 pozycje. Tyle nowości objął pierwszy w tym roku zakup książek. Wśród znanych już i poczytnych autorów jak chociażby K. Mirek, M. Kordel czy ks. J. Kaczkowski mamy też kilku debiutantów jak A. Przybyłek z powieścią „Kobiety wzdychają częściej”, J. Stovrag i jej „Chwila na miłość”, czy N. Hashimi autorka „Afgańskiej perły”

Chciałam jednak zaprezentować bliżej powieść „Studnia bez dnia” – autorstwa K. Enerlich, która proponuje nam tym razem spacer toruńskimi uliczkami. Zarówno dla jej zwolenników jak i nowych czytelników będzie to po trochę sentymentalna podróż na mazury po trochę fabuła sensacyjna z XVIII-wieczną tajemnicą w tle. Całość okraszona została nutką goryczy oraz umiejętnością przebaczenia.

Dla najmłodszych czytelników również mamy kilka pozycji, po które warto sięgnąć. Proponujemy serię książeczek o Kici Koci, sympatycznej kotce, która pomaga dzieciom zrozumieć otaczający je świat. Z kolei na małych mężczyzn czeka książka o przygodach piratów. Bogato ilustrowane stronice wspomagają rozwój wyobraźni oraz stymulują kreatywność dziecka.

Zapraszamy

 Opr. J. Szymańska