NOC BIBLIOTEK 2023

Recital połączony z wieczorem autorskim na Noc Bibliotek w krzywińskiej bibliotece. Czwartkowy wieczór spędziliśmy w klimacie literacko-muzycznym. Gościliśmy Wielkopolanina Marcina Walczaka, który jest autorem kryminałów i muzykiem. Nasz gość opowiadał o swojej pasji, dzielił się z Czytelnikami własnymi inspiracjami na poszczególne tytuły książek, a w przerwie wykonywał utwory znanych i lubianych artystów. Zwieńczeniem tego artystycznego spotkania była kawa, ciasto oraz liczne autografy i rozmowy z gośćmi. Dziękujemy Panu Marcinowi za stworzenie w ten wyjątkowy wieczór niepowtarzalnej atmosfery. Książki Marcin Walczak „Degustator” i „Wiedźma” dostępne w naszej bibliotece.

Hasło tegorocznej Ogólnopolskiej Akcji „NOC BIBLIOTEK” – „Absurd nie czytać” – doskonale wpisało się w klimat piątkowego wydarzenia w naszej bibliotece, którym była organizacja seansu filmowego dla najmłodszych pt. „Pamiętniki Tatusia Muminka”.  To pełnometrażowy film stworzony na podstawie oryginalnych animacji z lat 80 – tych, oparty na książce Tove Jansson, o tym samym tytule.

ABSURDEM JEST NIE CZYTAĆ, NIE ODWIEDZAĆ BIBLIOTEKI !!!

Ponieważ właśnie w bibliotece jednocześnie można obcować z książką, posłuchać muzyki, integrować się w otoczeniu książek z innymi przy napojach i popcornie, podczas wspólnych seansów, dziękujemy i już dziś zapraszamy na przyszłoroczną edycję Nocy Bibliotek.

Pełna fotorelacja na naszym FB!