Lawendowa literatura

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Krzywiń zaprasza osoby dorosłe z terenu miasta i gminy Krzywiń do udziału w projekcie „Lawendowa literatura”. Przewidziane są:

– warsztaty rękodzieła, na których pod kierownictwem instruktora, uczestnicy różnego rodzaju technikami (ceramika, decoupage, szycie lawenduszek, wyplatanie wianków) wykonywać będą prace z lawendą w tle,

– cykl wykładów stacjonarnych i online na temat „kobiecej” literatury z tagiem lawenda, podczas których uczestnicy będą poznawać nowości wydawnicze.

Zapewnia się gratisowe materiały na warsztaty i możliwość zabrania prac przez uczestników, dobrą literaturę w najlepszym towarzystwie i wspaniałą atmosferę.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Czas trwania projektu od 01.09.2021 r. do 31.12.2021 r.

W celu zgłoszenia osoby zainteresowane prosimy o kontakt w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Krzywiń z siedzibą w Krzywiniu ul. Kasztelańska 1, tel. 65 5170 611 adres e-mail biblioteka@biblioteka.krzywin.pl

Termin naboru do 30.09.2021 r.

Serdecznie zapraszamy!