KONKURS „PISANKA WIELKANOCNA” ROZSTRZYGNIĘTY!

Ponad 240 prac wpłynęło na I Gminny Konkurs Plastyczny pn. „Pisanka Wielkanocna”.

W dniu dzisiejszym tj. 13 marca 2018 roku komisja konkursowa w składzie: Katarzyna Sobkowiak, Krystyna Olejniczak oraz Bernadetta Makałowska spośród wszystkich pisanek dokonała wyboru tych najpiękniejszych, nagradzając w każdej z trzech kategorii po trzy prace oraz przyznając trzy wyróżnienia.

Należy dodać, że komisja konkursowa miała nie lada zadanie, ponieważ wszystkie prace, które wpłynęły na konkurs były niezwykle piękne i oryginalne, a ich ilość przeszła najśmielsze oczekiwania Organizatorów.

Dlatego też, mimo wyraźnego zapisu w Regulaminie, że prace wpływające na Konkurs stają się własnością Organizatorów postanowiono, że ze względu na zbliżające się święta, jutro tj. 14 marca w godzinach 13.00 – 16.00 jest możliwość odbioru  prac przez ich właścicieli w siedzibie BPMiG Krzywiń przy ul. Kasztelańskiej 1. Pozostałe prace zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej już w najbliższą niedzielę na stoisku Biblioteki w czasie Wielkanocnego Jarmarku Pomysłów i będzie można je nabyć wrzucając do skarbonki dobrowolne datki. Po komisyjnym otwarciu skarbonki o ilości zebranych pieniędzy oraz ich przeznaczeniu Organizatorzy poinformują niezwłocznie.

Zapraszamy wszystkich serdecznie w najbliższą niedzielę na Wielkanocny Jarmark Pomysłów, podczas którego nastąpi uroczyste wręczenie nagród oraz dyplomów laureatom konkursu.