KONKURS „PISANKA WIELKANOCNA” ROZSTRZYGNIĘTY!

Blisko 70 prac wpłynęło na II Gminny Konkurs Plastyczny pn. „Pisanka Wielkanocna”.

W dniu 3 kwietnia 2019 roku komisja konkursowa spośród wszystkich pisanek dokonała wyboru tych najpiękniejszych, nagradzając w każdej z trzech kategorii po trzy prace oraz przyznając aż 7 wyróżnień.

I kategoria – przedszkolacy:

I miejsce – Przemysław Zalesiński

II miejsce – Szymon Szłapka

III miejsce – Nadia Kostrzewa

II kategoria – uczniowie klas I-III szkół podstawowych:

I miejsce – Antoni Metzner

II miejsce – Amelia Ciesielska

III miejsce – Maksymilian Trela

III kategoria – uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych:

I miejsce – Szymon Janiak

II miejsce – Maciej Banaszak

III miejsce – Paweł Michalski

Wyróżnienia:

Marcin Janiak

Wojciech Kaźmierczak

Wojciech Frankiewicz

Alicja Włodarczak

Wiktoria Perz

Albert Józefiak

Monika Perz

Należy dodać, że komisja konkursowa miała nie lada zadanie, ponieważ wszystkie prace, które wpłynęły na konkurs były niezwykle piękne i oryginalne.

Pisanki zostały zaprezentowane na wystawie pokonkursowej na stoisku Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Krzywiń w czasie III Wielkanocnego Jarmarku Pomysłów, gdzie można je było nabyć wrzucając do skarbonki dobrowolne datki. Dochód w całości zostanie przekazany na leczenie Jakuba Kolasińskiego.

Również podczas Wielkanocnego Jarmarku Pomysłów nastąpiło uroczyste wręczenie nagród oraz dyplomów laureatom konkursu.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji autorstwa Pana Krzysztofa Ostrowskiego.

Więcej zdjęć na naszym profilu facebookowym 🙂