KONKURS „NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA CHOINKOWA” PODSUMOWANY!

B1

9 grudnia 2018 r. w czasie Jarmarku Świątecznego odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego pn. „Najpiękniejsza ozdoba choinkowa” organizowanego przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Krzywiń oraz Zespół Szkół w Krzywiniu.

W konkursie wzięło udział 75 osób. Prace przygotowały dzieci z Przedszkola Samorządowego w Jerce oraz uczniowie Zespołu Szkół w Jerce, Zespołu Szkół w Krzywiniu oraz Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Bieżyniu. Przyznano trzy nagrody w trzech kategoriach wiekowych. Wręczono również aż 17 wyróżnień. Wszystkie prace były piękne i starannie wykonane, dlatego wybór tych najpiękniejszych był bardzo trudny.

Dzięki uczniom klasy II a z Zespołu Szkół w Krzywiniu oraz Pani Ewie Wiatrowskiej-Jagodzińskiej w dniu dzisiejszym wszystkie ozdoby znalazły się na właściwym miejscu, czyli na choince.

Wystawę można oglądać w Klubie Twórczy Zakątek działającym przy BPMiG Krzywiń.