KONKURS NA IMIĘ DLA SOWY BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ MIASTA I GMINY KRZYWIŃ ROZSTRZYGNIĘTY!

Zwyciężczynią konkursu na najciekawsze imię dla sowy – rzeźby znajdującej się przy krzywińskiej bibliotece – została Paulina Łagodzka, która zaproponowała imię Nowelka.

W październiku zwróciliśmy się do Was o pomoc w wybraniu tego jedynego wyjątkowego imienia dla naszej sowy – na co nie pozostaliście obojętni. W trakcie konkursu padło mnóstwo propozycji, za które serdecznie dziękujemy‼️ Zainteresowanie konkursem było ogromne, stąd też komisja konkursowa miała nie lada problem. Ostatecznie po burzliwych naradach wybrano imię Nowelka.

Uroczyste nadanie imienia odbyło się 30 stycznia 2020 r., które połączone było z odsłonięciem tabliczki z imieniem sowy. W tym dniu wszystkim uczestnikom konkursu wręczono upominki, zwyciężczyni otrzymała dyplom oraz … porcelanową sowę.

Autorem rzeźby oraz tabliczki z jej imieniem jest Pan Tomasz Borowski z Wieszkowa.

Uczestników, którzy jeszcze nie odebrali swoich upominków zapraszamy do biblioteki.