KOBIETY Z PASJĄ

  • przez

„KOBIETY Z PASJĄ” przy BPMiG Krzywiń

 

W poniedziałek 14 marca spotkałyśmy się już po raz 10-ty. Grupę naszą stanowi 11 pań, każda z nas jest osobnym światem, każda wnosi coś innego do tego grona i w ten sposób ubogacamy się nawzajem.

 

 

Spotykamy się, bo chcemy przebywać ze sobą, dlatego, że to sama przyjemność. Wszystkie lubimy czytać ciekawe książki i czasopisma, oglądać dobre filmy, korzystać z innych form kultury.

Ostatnio (tj w sobotę 5 marca) pojechałyśmy wraz z paniami z bibliotek, wypełnionym po brzegi autokarem do Poznania, na przepiękny spektakl operowy ”Carmen” G. Bizeta. Wrażeń  było sporo. To na pewno pierwszy z wielu naszych wspólnych wyjazdów.

Chcemy uczestniczyć w tym, co się dzieje wokół nas, choćby w tym, co proponuje BPMiG Krzywiń:

  • wyjazdy do kina, opery;
  • wycieczki turystyczne (najbliższa: Toruń-Chełmno);
  • cykliczne imprezy (najbliższe: „Tańczący Krzywiń, „Dzień Matki” itp.);
  • spotkania z ciekawymi ludźmi,( najbliższe: 1 kwietnia z Panem Tadeuszem Płużańskim- dziennikarzem, autorem książek oraz z Panią kosmetyczką
  1. Podkowską – kwiecień,

Z każdego spotkania w naszym gronie wynosimy zadowolenie wewnętrzne ale  pozostają też wykonane przez Panie różnorodne prace rękodzielnicze, które prezentują poniższe zdjęcia:

 

Praca ta daje nam ogromne zadowolenie , a jej efekty  cieszą oko. Są to dzieła tworzone na szydełkach. W przyszłości stosować będziemy także inne techniki. Twórczość tego typu to bardzo kobiece zajęcie – relaksujące ale także dające poczucie spełnienia kiedy praca jest wykończona i piękna. Wykonane dzieła zdobią nasze domy i o to nam chodzi aby nasze otoczenie piękniało.

Ciągnie Cię do ludzi, chcesz na chwilę wyrwać się z domowych pieleszy?     Zapraszamy do nas Panie, którym proponowana konwencja odpowiada. Spotykamy się w każdy poniedziałek o godz.19,00 w BPMiG Krzywiń.

Do Zobaczenia po przerwie świątecznej  –  4 kwietnia 2016 r.

 

CZEKAMY NA CIEBIE – PRZYJDŹ!

 

 

Opracowała: Janina Krawczyk