Fotogaleria Klubu „Kobiety z Pasją”

  • przez
Klub „Kobiety z Pasją” istnieje przy Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Krzywiń już od ponad roku (a dokładnie od 8 grudnia 2015 r.). Wszystkie lubimy ciekawe książki i czasopisma, dobre filmy, spektakle teatralne. Refleksje na ich temat są obecne na spotkaniach, tak jak tematy związane ze zdrowiem, żywieniem, rodziną czy historią i współczesnymi wydarzeniami w Polsce i na świecie. Z każdego spotkania w naszym gronie wynosimy zadowolenie wewnętrzne, ale pozostają też wykonane przez panie różnorodne prace rękodzielnicze. Twórczość tego typu to bardzo kobiece zajęcie – relaksujące, ale także dające poczucie spełnienia kiedy praca jest wykończona i piękna. Wykonane dzieła zdobią nasze domy i oto nam chodzi, aby nasze otoczenie piękniało.
W naszą działalność wpisane są także różnego typu wyjazdy
– 16 marca do kina „Pod Kopułą” w Gostyniu na film „Zerwany kłos”, 
– 22 kwietnia do Teatru Muzycznego w Poznaniu na spektakl „Jezioro Łabędzie”.
Korzystamy z wszystkich propozycji BPMiG Krzywiń uczestnicząc m. in. w comiesięcznych spotkaniach „Klubu Melomana”. Spotkania te profesjonalnie prowadzone przez p. M. Bukowiecką pozwalają poznać historię muzyki, szczególnie współczesnej.
 
Zapraszamy wszystkie Panie o podobnych zainteresowaniach na kolejne spotkanie, które odbędzie się po przerwie świątecznej – 27 kwietnia 2017 r. o godz. 19.00 (czwartek). 
 
 

1. Wyjazd do kina „Pod Kopułą” w Gostyniu na film pt.: „Zerwany kłos”.

2. 46. spotkanie Klubu „Kobiety z Pasją”

3. Oto krótka prezentacja wybranych prac rękodzielniczych, powstałych w ciągu roku istnienia Klubu. Wśród propozycji są kotyliony wykonane z przeznaczeniem na zabawę karnawałową Klubu Gazety Polskiej.