Dzień Matki i Ojca w Bibliotece

26 maja 2013 roku w  krzywińskim Domu Strażaka odbył się Dzień Matki i Ojca zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Krzywiń.

Jak przystało na święto tak wyjątkowe, spotkanie przebiegało w uroczystej i przyjaznej  atmosferze. Przybyłych rodziców powitała Dyrektor Biblioteki Pani Bogumiła Bąkowska, gratulując im zdolnych, otwartych i twórczych dzieci, które za chwilę będą mogli podziwiać na scenie.

Wystąpił zespół taneczny „Alemana” w wielu odsłonach, zespół muzyczny działający przy Bibliotece oraz młodzi recytatorzy.

Po chwilach wzruszeń, goście i występujący ( ok. 250 osób) zostali zaproszeni na kawę i ciasto drożdżowe oraz do obejrzenia multimedialnej  fotorelacji z uroczystości  organizowanych przez Bibliotekę w minionym roku.

Opracowanie: Małgorzata Bukowiecka

Foto: Milena Popiela