Dzień Matki i Ojca

Mama i Tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Z okazji Ich święta, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Krzywiń corocznie organizuje uroczyste spotkanie. Tegoroczne święto z okazji Dnia Mamy i Taty miało miejsce w niedzielę, 25 maja 2014 r. przy Wiatraku „Koźlaku” w Krzywiniu. Dzieci z zespołów działających przy bibliotece, tanecznego i muzycznego, od pewnego czasu wytrwale ćwiczyły taniec, śpiew i grę na instrumentach, by jak najlepiej zaprezentować się przed rodzicami. Uroczystość dopełnił śpiewem Pan Jan Dusza. Po udanych prezentacjach muzyczno-tanecznych wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku. Takie spotkania są okazją do wyrażenia podziękowania za trud, jaki włożyli rodzice w wychowanie swoich pociech, co też uczyniła Dyrektor biblioteki Pani Bogumiła Bąkowska.