Darmowy dostęp do ebooków oraz audiobooków w serwisie LEGIMI

Drodzy Czytelnicy rozpoczynamy wydawanie kodów!

Od dnia 5 stycznia 2024r. krzywińska biblioteka umożliwia swoim czytelnikom darmowy dostęp do ebooków oraz audiobooków z opcją synchrobooków w serwisie Legimi, oferującym przede wszystkim bogaty wybór beletrystyki. Oferta uzupełniana jest na bieżąco nowościami wydawniczymi. Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez aplikację na urządzeniach mobilnych, w tym na czytnikach.
Dostęp jest realizowany przez Konsorcjum Bibliotek Wielkopolskich www.legimi.pl/wbppoznan/

KODY wydajemy od 5-ego każdego miesiąca do wyczerpania kodów.

Kody wydawane są osobiście w siedzibie głównej:

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Krzywiń,
ul. Generała Chłapowskiego 34,
codziennie od 9.00 do 17.00.

Jak otrzymać i aktywować kod?

• Kod otrzymany w bibliotece może być aktywowany tylko na stronie przygotowanej specjalnie dla danej biblioteki.
  • Czytelnik aktywuje kod otrzymany w bibliotece na dedykowanej konsorcjum stronie: https://www.legimi.pl/wbppoznan/
  • Możliwość otrzymania kodu mają wyłącznie Czytelnicy, którzy ukończyli 14. rok życia, posiadający ważną elektroniczną kartę biblioteczną oraz mający uregulowane należności i zobowiązania wobec Biblioteki.
  • Każdego piątego dnia miesiąca przyjdź do Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Krzywiń i odbierz darmowy, miesięczny kod dostępu. Jeżeli piąty dzień miesiąca wypada w sobotę lub niedzielę, to kody wydawane są w najbliższy poniedziałek
  • Czytelniku wpisz kod otrzymany z biblioteki, zaakceptuj regulamin, a następnie załóż konto. Przy zakładaniu konta podaj nazwę użytkownika, adres e-mail (na który przesłany zostanie przez Legimi e-mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć) i hasło. Od momentu aktywacji kodu możesz korzystać z usługi przez miesiąc.
  • Jeżeli do ostatniego dnia ważności kodu Czytelnik nie aktywuje go, kod ten wygasa.
  • Biblioteka zastrzega sobie prawo do odmowy wydania bezpłatnego kodu dostępu do platformy e-booków Użytkownikowi w przypadku, gdy dwukrotnie, w okresie ostatnich 3 miesięcy stwierdzono brak aktywacji udostępnionych mu kodów.
  • Biblioteka nie daje gwarancji, że ci sami Czytelnicy będą co miesiąc otrzymywać kolejne kody Legimi.
  • Liczba kodów w miesiącu jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń w bibliotece, z zachowaniem zasady, że jeden kod dostępu wydawany jest osobie zgłaszającej się osobiście po jego odbiór. Każdy Czytelnik może otrzymać tylko 1 kod w miesiącu

Zapraszamy !