BLISKO -WARSZTATY TEATRALNE I WOKALNE

W Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Krzywiń w ramach zadania „Krzywiń mały/wielki świat” w październiku br. ruszyły warsztaty teatralne dla młodzieży oraz zajęcia wokalne i z songwirtingu dla dorosłych.

Młodzi adepci Melpomeny przygotowują etiudę poświęconą poetyckiemu wizerunkowi Krzywinia, która ostanie nagrana i wyemitowana na kanale Biblioteki „Kultura kulturalnie”. Na pierwszych zajęciach uczestnicy pracowali nad początkowymi scenami scenariusza i już powoli dzielili role.

Natomiast na warsztatach wokalnych można nauczyć się profesjonalnie używać głosu podczas śpiewania i poznać zasady pisania tekstów utworów, a zwieńczeniem zajęć będzie stworzenie piosenki o Krzywiniu.

Zobaczcie, jak pilnie pracują nasi artyści teatralni, a wkrótce zapraszamy na fotorelację z  muzycznych warsztatów dla dorosłych i seniorów.

Warsztaty dofinansowane są ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego,
w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 Kierunek interwencji 4.1. BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność.