BLISKO – warsztaty rękodzieła II etap – Decoupage

Warsztaty rękodzieła

w ramach zadania „Krzywiń mały/wielki świat”

Drugi etap warsztatów rękodzieła za nami. W czwartek, 11 lipca 2024 r. w Lawendowej Manufakturze Pani Kinga Leonarczyk spotkała się z miłośniczkami decoupage’u i zdradziła tajniki powstawania prac w tej technice. Panie ozdabiały różne przedmioty i mogły zabrać swoje piękne prace do domu, a na warsztatach wspólnie pracując, tworzyły świetną atmosferę.
Na zakończenie zajęć Pani Kinga Leonarczyk zaprosiła wszystkich na wyborny poczęstunek.

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy dziękuje wszystkim za udział w warsztatach, a Lawendowej Manufakturze za wspaniałe przyjęcie.

Warsztaty dofinansowane są ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego,
w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 Kierunek interwencji 4.1. BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność.