BLISKO- szkolenie na temat pracy z wolontariuszami

SZKOLENIE  O WOLONTARIACIE

w  BIBLIOTECE PUBLICZNEJ MIASTA i GMINY KRZYWIŃ

W ramach zadania „Krzywiń mały/wielki świat” krzywińskie bibliotekarki w dniu 7 listopada 2023 r. wzięły udział w ostatnim już w tym roku szkoleniu dofinansowanym z programu BLISKO.

Tym razem pracownicy Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Krzywiń oraz nauczyciele z Zespołu Szkół w Krzywiniu poszerzali swoją wiedzę na temat pracy z wolontariuszami. Praktyczne ćwiczenia, przykłady i informacje przekazane zostały na szkoleniu pn. „Współpraca z wolontariuszami i otoczeniem lokalnym, dlaczego warto” przeprowadzonym przez Fundację Cooperacja z Leszna.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.