BLISKO – Sylwia Trojanowska – spotkanie z Pisarką

Wieczór autorski  z Sylwią Trojanowską

w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Krzywiń

Wczoraj tj. 7 maja 2024 r. gościliśmy w krzywińskiej Bibliotece Sylwię Trojanowską – autorkę wielu interesujących, poczytnych książek dla dorosłych i młodzieży, która przyjechała do nas z dalekiego Szczecina. Podczas spotkania usłyszeliśmy wiele historycznych ciekawostek
i wspomnień o tym atrakcyjnym mieście. Pisarka z pasją opowiadała o własnej twórczości, inspiracjach i sposobie pisania. Uchyliła rąbka tajemnicy skąd czerpie pomysły i jak rodzą się wątki i losy bohaterów jej książek. Podczas uroczego wieczoru padały pytania, na które pisarka udzielała wyczerpujących odpowiedzi. Zwieńczeniem spotkania autorskiego były pamiątkowe zdjęcia, dedykacje i autografy przy słodkim poczęstunku.

Z całą pewnością wczorajsze wydarzenie zaintrygowało obecnych do sięgnięcia po powieści jej autorstwa.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym czytelnikom na spotkanie i współtworzenie tej wyjątkowej atmosfery.

Spotkanie zostało zorganizowane w ramach projektu  „Krzywiń mały wielki świat” , który biblioteka realizuje ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 Kierunek interwencji 4.1. BLISKO – Biblioteka | Lokalność | Inicjatywy | Społeczność | Kooperacja | Oddolność.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Pełna fotorelacja na naszym FB!