BLISKO – KONKURS  NA  REALIZACJĘ  ODDOLNYCH  INICJATYW  LOKALNYCH ROZSTRZYGNIĘTY

OGŁOSZENIE  WYNIKÓW

KONURSU  NA REALIZACJĘ  ODDOLNYCH INICJATYW  LOKALNYCH

W RAMACH  PROJEKTU  BLISKO  „KRZYWIŃ  MAŁY/WIELKI  ŚWIAT”

Biblioteka  Publiczna  Miasta  i  Gminy  Krzywiń

Z przyjemnością prezentujemy wyniki konkursu na oddolne inicjatywy lokalne w ramach zadania „Krzywiń mały/wielki świat”, realizowanego w programie “BLISKO”, finansowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W ramach konkursu wpłynęły cztery oferty, które Komisja Konkursowa oceniła pod kątem formalnym i merytorycznym. W związku z tym, że wszystkie oferty spełniły wymogi regulaminowe, przyznane zostały następujące granty:

1. Międzypokoleniowa gra miejska „OD DZIECIAKA DO STARSZAKA” Stowarzyszenie Wielkopolska Bez Granic – 7.000,00 zł,
  2. „Odkrywamy tajemnice bibliotek i książek” Sylwia Ruta – 5.000,00 zł,
  3. „Fantastyczny Rajd Bezpieczeństwa” Ekipa „Mega Fantasy” Ewa Jagodzińska-Wiatrowska, Rafał Wiatrowski, Bernadeta Bieczyńska, Adrian Tomkowiak – 4.000,00 zł,
  4. „Nasze babki – lokalna historia kobiet” – Maria Marciniak – 4.000,00 zł.

Autorom zgłoszonych pomysłów serdecznie gratulujemy.

O szczegółach ich realizacji będziemy informować wkrótce.