Biesiada z Biblioteką Łuszkowo 2023

W sobotę 8 lipca 2023 r. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Krzywiń zaprosiła Seniorów z Gminy Krzywiń i Powiatu Kościańskiego na imprezę integracyjną „Biesiada z Biblioteką Łuszkowo 2023”. Na terenie przy Centrum Integracji i Aktywizacji Lokalnej w Łuszkowie odbył się koncert zespołu wokalnego dla dorosłych CANTANDO, a ponadto wszyscy uczestnicy wspólnie bawili się przy muzyce rozrywkowej, kawie, ciastku i pieczonej kiełbasce.
Dopisała nam pogoda i wspaniały humor zebranych.
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Krzywiń dziękuje wszystkim za pomoc, ale wyrazy szczególnej wdzięczności należą się wokalistkom CANTANDO wraz instruktorem Dominik Matelski, mieszkańcom Łuszkowo nie dla śpiochów , Radnemu Rady Miejskiej Krzywinia Pawłowi Wawrzyniakowi, Sołtysowi Łuszkowa Tomaszowi Kurtowi i Radzie Sołeckiej Łuszkowa, Sołtys Czerwonej Wsi Wioletcie Olejnik, Wiceprzewodniczącemu Rady Miejskiej i Sołtysowi Bielewa Władysławowi Koniecznemu. Krzysztofowi Ostrowskiemu oraz przemiłym pracownikom krzywińskiego Marketu DINO i Piekarni WALENCIAK w Jerce.

Za fantastyczną atmosferę i zabawę dziękujemy WSZYSTKIM SENIOROM I GOŚCIOM!!!
Pełna  fotorelacja i relacja filmowa na naszym FB 😊