Biesiada z Biblioteką Łuszkowo 2021

Seniorzy z naszej gminy, którzy w sobotę 24 lipca br. skorzystali z zaproszenia Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Krzywiń, bawili się wspaniale na koncercie zespołu Wędrowne Gitary w gościnnym Łuszkowo nie dla śpiochów .
Koncertowi towarzyszyły wspólne śpiewy i tańce do znanych i lubianych utworów z repertuaru „Czerwonych Gitar”, „Trzech Koron” oraz Seweryna Krajewskiego.
Przy świetlicy wiejskiej w Łuszkowie do późnych godzin wieczornych przy kawie, ciastku, kiełbasce z ogniska i przepięknej pogodzie upłynął dzień, który zapewne na dłuższy czas pozostanie w pamięci .
Dziękujemy współorganizatorom z Łuszkowo nie dla śpiochów za zaangażowanie i wzorową współpracę. Wszystkim zaproszonym gościom oraz uczestnikom Klubów Seniora za przybycie i przemiłą zabawę. A Panom z zespołu Wędrowne Gitary dziękujemy za stworzoną atmosferę i dostarczone wrażenia.
Pełna fotorelacja w 5 częściach. znajduje się  na naszym FB,  natomiast krótka video-relacja w linku poniżej.
Do zobaczenia na naszych kolejnych wydarzeniach!