BIBLIOTEKA ŚWIAT W JEDNYM MIEJSCU

Tegoroczna ogólnopolska akcja promowania czytelnictwa, bibliotek i bibliotekarzy pt. „Tydzień bibliotek” dobiega końca.
Podczas tej edycji w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy odbyło się wiele wydarzeń artystycznych. Rozpoczęliśmy w ubiegłą sobotę koncertem „Chwytaj Dzień – największe przeboje Zbigniewa Wodeckiego śpiewa Robert Rozmus”, w naszych placówkach organizowaliśmy zajęcia dla dzieci, odbyła się projekcja filmu przygodowego dla młodzieży, gościliśmy również poetę Pana Piotra Pilarskiego z recitalem. Na zakończenie miłym akcentem i niespodzianką była wizyta Pana Burmistrza Jacka Nowaka z życzeniami z okazji Dnia Bibliotekarza.
Wszystkie wydarzenia, które odbyły się w naszej Bibliotece w czasie Tygodnia Bibliotek pozwoliły nam poczuć namiastkę powrotu do „normalnej” działalności. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy byli z nami! To dla Was i dzięki Wam krzywińska Biblioteka działa, a my znajdujemy nowe pokłady energii i pomysłów.
Zapraszamy do Biblioteki przez cały rok!