Biblioteka poleca – „Dowód. Prawdziwa historia neurochirurga, który przekroczył granicę śmierci i odkrył niebo.”

Pora jesienno – zimowa to czas długich wieczorów i dobry czas dla książki. Mając świadomość wzmożonych odwiedzin w poszukiwaniu dobrej lektury, przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę książek z zakresu beletrystyki, historii, biografii, podróży oraz coś dla ducha.

Eben Alexander

Piękna i niezwykle bogata wizja zaświatów nieporównywalna z żadną z dotychczasowych relacji. Autor, znakomity neurochirurg, szanowany wykładowca Harvardu, przez lata pozostawał sceptyczny wobec zagadnień wiary. Życie poświęcił nauce i ufał jedynie faktom. Pod wpływem dramatycznego zdarzenia musiał przewartościować swoją racjonalną wizję świata. Dotknął najważniejszej tajemnicy: odkrył niebo.

Sam określa to co go spotkało, jako doświadczenie zjawisk neurochirurgicznych od środka. Musiał połączyć własne przeżycia z ustaleniami nauki i wysnuć wnioski. Bardzo ciekawa książka – polecam.

Zapraszamy serdecznie do naszych bibliotek. Każdy znajdzie dla siebie w nich to czego pragnie. Posiadamy bogatą ofertę zarówno dla  dzieci, młodzieży jak i dorosłych.