Biblioteka główna oraz filie nieczynne do odwołania!

W dniu 4 listopada 2020 r. w związku z dużym przyrostem zakażeń koronawirusem premier Mateusz Morawiecki zapowiedział czasowe zamknięcie dla użytkowników instytucji kultury. Na tej podstawie Biblioteka Narodowa rekomenduje całkowite zamknięcie bibliotek dla użytkowników (w tym czytelń, wypożyczalni, informatoriów) we wskazanym okresie. W związku z tym Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Krzywiń (siedziba główna w Krzywiniu oraz Filie Biblioteczne w Bieżyniu, Jerce i Lubiniu) zostaje zamknięta od 7 listopada (sobota) do 29 listopada (niedziela) 2020 roku.

O ewentualnym wydłużeniu tego terminu będziemy informować na bieżąco.

W tym czasie nie będą realizowane zamówienia oraz zwroty książek. Aktualne wypożyczenia zostaną przedłużone, a kary za niezwrócone w tym czasie zbiory nie będą naliczane.

Dodatkowo wszystkie usługi, zajęcia i wydarzenia organizowane w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Krzywiń – siedziba w Krzywiniu oraz w Filiach Bibliotecznych w Bieżyniu, Jerce i Lubiń zostają zwieszone do odwołania.