BAŚNIOWE MIKOŁAJKI

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Krzywiń zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat z terenu miasta i gminy Krzywiń do udziału w projekcie „Baśniowe Mikołajki”. Od września do listopada 2019  roku jeden raz w tygodniu w Bibliotece w Krzywiniu organizowane będą warsztaty plastyczno-teatralne. Uczestnicy będą poznawać miejscowe legendy i baśnie, wykonywać proste stroje i dekoracje oraz odgrywać scenki zawierające morał przypowieści. Zwieńczeniem warsztatów będzie udział w dniu 6 grudnia w korowodzie św. Mikołaja z Rynku do siedziby Biblioteki oraz przedstawienie podczas uroczystego spotkania rodzicom i zaproszonym gościom baśniowych scenek przygotowanych podczas warsztatów. Najlepsze wykonania zostaną nagrodzone.

Udział w projekcie jest bezpłatny, finansowany przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Krzywiń i dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Czas trwania projektu od 19.08.2019 r. do 31.12.2019 r.

W celu zgłoszenia osoby zainteresowane prosimy o kontakt w Bibliotece Publicznej Miasta
i Gminy Krzywiń z siedzibą w Krzywiniu ul. Kasztelańska 1, tel. 65 5170 611 adres e-mail biblioteka@biblioteka.krzywin.pl

Termin naboru do 08.09.2019 r.

Serdecznie zapraszamy!