Ażurowe Mikołajki

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Krzywiń zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat z terenu miasta i gminy Krzywiń do udziału w projekcie „Ażurowe Mikołajki”. Od września do listopada 2021  roku jeden raz w tygodniu w Bibliotece w Krzywiniu organizowane będą warsztaty animacyjne. Uczestnicy będą zapoznawać się z baśniami i legendami, w których główną postacią będzie Święty Mikołaj, a następnie wykonane zostaną prace plastyczne różnymi technikami na podstawie poznanych pozycji literackich. Równolegle uruchomiony będzie cykl warsztatów online, gdzie zostaną przedstawione utwory o Świętym Mikołaju oraz prezentowane będą ekologiczne ozdoby i dekoracje świąteczne.

W dniu 6 grudnia 2021 r. odbędzie się na Rynku w Krzywiniu spotkanie dzieci ze Świętym Mikołajem, potem przemarsz do siedziby Biblioteki, gdzie zorganizowane zostaną m.in. wystawa prac przygotowanych przez dzieci podczas zajęć, konkursy, warsztaty pakowania prezentów, wykonania kartki świątecznej oraz ozdabiania pierników i ciasteczek.

Udział w projekcie jest bezpłatny, finansowany przez Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Krzywiń i dofinansowany ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Czas trwania projektu od 20.08.2021 r. do 31.12.2021 r.

W celu zgłoszenia osoby zainteresowane prosimy o kontakt w Bibliotece Publicznej Miasta
i Gminy Krzywiń z siedzibą w Krzywiniu ul. Kasztelańska 1, tel. 65 5170 611 adres e-mail biblioteka@biblioteka.krzywin.pl

Termin naboru do 12.09.2021 r.

Serdecznie zapraszamy!