ELEKTRONICZNA KARTA BIBLIOTECZNA DLA KAŻDEGO CZYTELNIKA!

W styczniu 2019 roku, po wcześniejszym elektronicznym skatalogowaniu zbiorów,  Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Krzywiń wprowadziła system elektronicznej obsługi kont czytelników.

Z dniem 1 stycznia 2020 r. robimy kolejny krok.

Co to oznacza w praktyce?

Otóż odtąd, warunkiem wypożyczania u nas książek jest posiadanie ELEKTRONICZNEJ  KARTY CZYTELNIKA.

Karta czytelnika – z własnym numerem identyfikacyjnym – wydawana jest po zaktualizowaniu lub założeniu konta czytelnika w Bibliotece Publicznej w Krzywiniu. Za kartę zgodnie z regulaminem, biblioteka będzie pobierała jednorazowo opłatę w kwocie 2 zł.

Dzięki wprowadzeniu elektronicznych kont czytelników każdy posiadacz karty będzie mógł sam monitorować stan swojego bibliotecznego konta, internetowo sprawdzając ilość wypożyczonych książek oraz termin ich zwrotu.

Ponadto elektroniczna karta czytelnika spełnia wymogi związane z RODO.

Przypominamy, że w Internecie dostępne są katalogi naszych książek.
Bez trudu można je przeglądać wchodząc do nich z naszej strony www.biblioteka.krzywin.pl
W całości skatalogowane są zbiory krzywińskie, a w trakcie katalogowania – księgozbiory filii w Bieżyniu, Jerce oraz w Lubiniu.

Nie masz jeszcze swojej elektronicznej karty czytelnika?

Zapraszamy do Biblioteki!