Biesiada z Biblioteką  Łuszkowo 2024

Już po raz czwarty Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Krzywiń, wraz z mieszkańcami Łuszkowa, zorganizowała dla Seniorów z Gminy Krzywiń imprezę integracyjną „Biesiada z Biblioteką Łuszkowo 2024”. Tym razem w dniu 20 lipca 2024 r. przy Centrum Integracji i Aktywizacji Lokalnej w Łuszkowie odbył się koncert zespołu CANTANDO, działającego w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Krzywiń. W uroczystości uczestniczyli Burmistrz Miasta i Gminy Krzywiń Przemysław Kaczor, Przewodnicząca Rady Miejskiej Krzywinia Hanna Frankiewicz, Przewodnicząca Gminnej Rady Seniorów Krystyna Sikorska, Radny Rady Miejskiej Krzywinia Jarosław Ruta i Sołtys Łuszkowa Tomasz Kurt. Jak zwykle nie zabrakło wspaniałej pogody i dobrej zabawy.

Dziękujemy wszystkim za pomoc, ale wyrazy szczególnej wdzięczności należą się mieszkańcom Łuszkowo nie dla śpiochów, Sołtysowi Łuszkowa Tomaszowi Kurtowi i Radzie Sołeckiej Łuszkowa oraz przemiłym pracownikom krzywińskiego Marketu DINO i Piekarni WALENCIAK w Jerce.

Za fantastyczną atmosferę WSZYSTKIM SENIOROM I GOŚCIOM!!!

Zapraszamy do fotorelacji na naszym FB