Ferie w Bibliotece za nami

Ferie w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Krzywiń minęły szybko i pozostawiły miłe wspomnienia. Działo się dużo, bo nasi młodzi Przyjaciele chętnie korzystali z propozycji Biblioteki:

31.01.2023 r. „Z królową Zimą czytam, ćwiczę i zgaduję – zabawy twórcze inspirowane  baśnią H.CH. Andersena „Królowa Śniegu” – dzieci wzięły udział w zabawach ruchowych, inspirowanych baśnią „Królowa Śniegu”, następnie był spacer do wiatraka „Koźlak”, gdzie można było ugrzać się przy ognisku i posilić pieczoną kiełbaską.

01.02.2023 r. „Bieg z serwetką” – uczestnicy zapoznali się z przygodami bajkowych postaci, a następnie bawili w gry zręcznościowe i zdobili przedmioty metodą decopage’u, używając papieru oraz ozdobnych bibułek.

07.02.2023 r. „Warsztaty czytelnicze i sport” – dzieci spędziły przedpołudnie w Bibliotece, rywalizując w zawodach sportowych oraz różnych grach planszowych.

Na organizację zajęć Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Krzywiń otrzymała dofinansowanie z Powiatu Kościańskiego w ramach Programu „Ferie zimowe na sportowo dla dzieci i młodzieży”, w związku z tym wszystkie zajęcia były bezpłatne, a uczestnicy otrzymali nagrody, drobne upominki oraz poczęstunek.

Fotorelacje z każdego dnia dostępne są na naszym profilu facebookowym