Z najlepszymi życzeniami dla wszystkich Przedszkolaków…

Dzień Dziecka to chyba dla wszystkich dzieci najważniejsze święto w roku. Panie z Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Krzywiń nie zapomniały o tym wyjątkowym dniu i również przygotowały coś wyjątkowego dla dzieci z Przedszkola Samorządowego w Krzywiniu.

Wszystkim przedszkolakom złożone zostały życzenia po czym przystąpiono do wspólnej zabawy. Były tańce, zagadki, piosenki. Najwięcej uśmiechów na twarzy wywołał taniec woogie – boogie oraz zabawa, w której dzieci tylko za pomocą dotyku musiały odgadnąć tajemniczy przedmiot.

Dzieci jak zwykle pełne były chęci do zabawy i jak zwykle nie było widać po nich śladu zmęczenia, gorzej miała się pani bibliotekarka, dla której takie pląsy choć przyjemne wywołały małą zadyszkę.

Jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia Dzieciom, aby każdy dzień był dniem wyjątkowym, aby co dzień czuły się wyjątkowo, jak w dniu swojego święta.

opr. Jolanta Szymańska