„Twórcze lato z biblioteką” 2

Od  1 sierpnia 2013 r. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Krzywiń trwa cykl zajęć wakacyjnych pod nazwą „Twórcze lato z biblioteką”.

Pierwszy tydzień zajęć odbył się pod znakiem obozów tanecznych oraz nauki języka angielskiego dla najmłodszych na wesoło.

Z kolei w  drugim tygodniu  cyklu tj. od 12 do 14 sierpnia 2013 r. odbyły się warsztaty plastyczne, skoncentrowane głównie na nauce malarstwa.

Dzieci, pod okiem instruktora, z wielką ochotą i zaangażowaniem puściły wodze fantazji  by pędzlem wyczarować wspaniałe dzieła.

Zajęcia w krzywińskiej bibliotece odbywają się dzięki dofinansowaniu m.in. z budżetu Starostwa Powiatowego w Kościanie w ramach programu „Wakacje na sportowo”, a także wsparciu Urzędu Miasta i Gminy Krzywiń oraz rodziców.

Opracowanie i foto: Małgorzata Bukowiecka